info@e-dizayn.com.tr
Tablolar İle Duvarları Zenginleştirme Zamanı

Tablolar İle Duvarları Zenginleştirme Zamanı

Tablolar İle Duvarları Zenginleştirme Zamanı

8 Ay Önce

 Ev ve iş yerleri içerisinde duvarları daha anlamlı ve etkili hale getirmek için tablo kullanımını sağlamak en doğru tercih olacaktır. Sağır duvarları ev dekorasyonuna dahil etmek amacıyla tabloların kullanıldığı mekânlar, daha sıcak ve kullanışlı bir hal kazanır. Her ev ya da ofis tarzına göre tablolar kolaylıkla bulunabilir. Son dönemlerde kanvas tablo ürünleri de çok rağbet görmektedir.

 

 TABLOLARDA PARÇALI TASARIMLAR ÖN PLANDA

 

               Kanvas tablolarda olduğu gibi, parçalı tablo modellerine de ilgi oldukça fazla. Bir deseni ya da bir kompozisyonu tamamlayan parçalar ile oluşturulmuş en şık tablolar her mekâna yakışmaktadır. Bu tablolarda istenilen desenleri parçalı şekilde bir araya getirmek mümkün. Özel tasarımlar ile yapılan bu tarz ürünler şimdi hemen hemen her iç mekânda tercih ediliyor ve klasik tablolara göre de daha çok beğeniliyor.

 

              Kanvas ve parçalı olarak üretilen tablolar, sadece tasarımları ile değil, kaliteli malzeme ve işçilikleri ile de dikkat çekmektedir. Parçalı olan ürünlerde boyut farklılıkları sayesinde, küçük ya da büyük mekânlarda da kullanıma uygun olduğu fark edilecektir. Küçük bir duvar yüzeyi için daha minimal tablolar uygun olurken, büyük yüzeylerde geniş kompozisyonlar daha dolu bir görünüm sağlayacaktır.

 

 TABLOLAR HANGİ MEKÂNLARDA KULLANILABİLİR?

 

               İstenilen hemen hemen her mekânda tabloların şıklığından faydalanmak mümkündür. Mekân içerisinde nasıl kullanılacağına dikkat edildiği sürece, herkes ev dekorasyonunda tabloları dilediği gibi duvarlarında tercih edebilecektir. Örnek vermek gerekirse; salon içerisinde en uygun yerler oturma alanlarını çevreleyen duvarlar olacaktır. Yatak odalarında yatak bölümünün başı tablolar için uygun mekânlar arasında sayılabilir. Mutfakta yemek masası ve hazırlama alanı ile ilişkili bir şekilde kullanımı uygun olacaktır. Çocuk odaları için de renkli ve canlı desenler ile hazırlanan tablolar bulunabilir.

 

              Bununla birlikte ofislerde de çalışma masasını vurgulayacak yerlerde ve dinlenme alanlarında tabloların şıklığı mekânları daha modern ve estetik hale getirmeye yetecektir. Dekorasyon konusunda duvarların sade bırakılmaması ve mutlaka tablolar ile daha etkili hale getirilmesi gerekir. Mobilyalar, döşemeler ve duvar renkleri bir uyum içerisindeyken, tabloların içerdiği desen ve renklerini de mekâna uygun seçmek en iyisidir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,