info@e-dizayn.com.tr
Ahşap Atölyesi

Hizmetlerimiz - Ahşap Atölyesi

Ahşap Atölyesi

Günümüz eğitim sisteminde okullarda özellikle okul öncesi dönemden başlayarak yükseköğretime kadar çocuklarımızın motor becerilerini geliştirici eğitimler verilme projeleri yapılmaktadır. Özellikle toplumun ihtiyacı doğrultusunda öğrenciler teknik bilgilere sahip olarak öğrendikleri bilgileri atölyelerde uygulayabilme şansına sahip olacak ve kalifiye elaman olarak yetiştirilebilecektir. Böylece topluma teknik bilgiye sahip bireyler kazandırılması amaçlanmaktadır.

 

 Ahşap Atölye Tasarımda Neler Gereklidir?

 

 Ahşap atölye tasarım için kullanılan teknik malzemeler diğer sınıflar için kullanılan malzemelerden farklı olarak üretilmektedir. Bu sebeple öğrencilerin teorik olarak öğrendikleri bilgileri pratiğe dökebilmeleri için gerekli teknik desteğin sağlanması çok önem arz etmektedir. Ahşap atölyesi oluşturulmasında uzmanlardan oluşan ekibimizle dilediğiniz ölçülerde ürünler üzerinde çalışıyoruz.

 

 Topluma daha verimli bireylerin kazandırılması için profesyonel ekibimizle beraber öğrencilerimizin, okul öncesi dönemden başlayarak lise eğitiminin sonuna kadar ahşap atölye tasarım için gerekli olan teknik malzemeleri üretme konusunda iddialıyız.

 

 Yeni Nesil Sınıf Projeleri

 

 Değişen eğitim sistemi ile birlikte sınıf projeleri de değişime uğramaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı'nın kalifiye eleman yetiştirmek amacıyla teknik sınıflara önem vermesinden sonra okullarda da yeni sınıf projeleri ihtiyaç haline gelmiştir. Profesyonel ekibimizle birlikte okullardaki teknik sınıfların ihtiyacını karşılıyoruz.

 

 İstenilen Boyutlarda Ürünler

 

 Okullardaki teknik sınıf ihtiyacıyla beraber istenilen boyutlarda ahşap atölyesi üretimleri gerçekleştiriyoruz. Değişen eğitim sistemine uyum sağlayabilmek adına teknik sınıfların ihtiyacını karşılamak için sınıfınızın büyüklüğüne göre ürünler üretiyoruz. Profesyonel ekip ile kaliteli malzemeyi buluşturuyoruz.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,