info@e-dizayn.com.tr
Bilgisayar Atölyesi

Hizmetlerimiz - Bilgisayar Atölyesi

Bilgisayar Atölyesi

E-Dizayn olarak okullarımızda farklı alanlarda atölye projelerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

 Robotik kodlama atölyesi, bilgisayar atölyesi, ahşap atölyesi gibi pek çok uzmanlık alanına ait atölyeleri profesyonel ekibimizle tasarlayıp, uyguluyoruz.

 

 Günümüzün vazgeçilmez teknolojisi bilgisayarın okullarımızda öğrencilerimize en verimli şekilde öğretilebilmesi için doğru tasarlanmış bilgisayar sınıfı ihtiyacı doğmaktadır.

 

 Bilgisayar sınıfı ihtiyacınız için sınıf ölçülerini ve alanın görüntüsünü bize ilettiğiniz takdirde mimarlarımız en verimli sınıfı tasarlayacaktır. Sınıfta olması gereken tüm detaylar, ekibimizdeki öğretmenlerimizin yönlendirmeleri ile eğitim formasyonuna uygun olarak planlanacaktır.

 

 E-dizayn olarak ekibimizdeki uzmanlarımızın ve öğretmenlerimizin çalışmaları ile, hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin keyifle ve verimlilikle çalışacağı bilgisayar atölyesi yapılandırılmaktadır.

 Öğretmenlerin ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak yapılandırılan bilgisayar atölyesi, başarılı sınıf projeleri için ortam oluşturmaktadır.

 

 Sınıf projeleri için gerekli birçok eğitim kiti ve donanımları da ürün gruplarımız arasında bulunmaktadır. Bu ürün gruplarımıza sürekli daha da yenilerini ekleyerek, okulların yanı sıra eğitim alanında hizmet veren diğer tüm kurumlarında eğitime dayalı ihtiyaçlarını karşılamak hedefindeyiz.

 

 E-dizayn olarak hedeflerimiz içinde bulunan sürdürülebilir, çevreye duyarlı, yenilikçi ve fonksiyonel mekanlar yaratmaya, uzman ekibimizle beraber durmadan ve heyecanla devam ediyoruz. Türkiye genelindeki operasyon ekiplerimiz ve partnerlerimiz ile ülke genelinde tüm eğitim kurumlarına hizmet verebilecek alt yapıya sahip bulunmaktayız.

 

 Sizlerde, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz referans projelerimizi inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik, donanımlı, profesyonel proje çalışmaları için iletişime geçebilir, teklif isteyebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,