info@e-dizayn.com.tr
Görsel Sanatlar Atölyesi

Hizmetlerimiz - Görsel Sanatlar Atölyesi

Görsel Sanatlar Atölyesi

 

Tüm okulların olmazsa olmaz sınıflarından bir tanesi görsel sanatlar atölyesidir. Öğrencilerin sanatsal faaliyetlerinin desteklenmesi, toplumun sanatsal düşünebilen birey ihtiyacının karşılanması amacıyla görsel sanatlar atölyesi öğrencilerin kullanımına sunulmalıdır. Sanatla iç içe olan öğrencilerimize görsel sanatlar atölyesi de en az onların düzeyine uygun olacak şekilde tasarlanmalıdır.

 

 Resim eğitimi okul öncesi dönemde, çok küçük yaşlarda başladığı için, her öğrencinin yaşına, boyuna göre ortalama standartlarda özel hazırlanan resim atölyesi eğitim alması için çok önemlidir. Böylece öğrencilerin hem motor becerileri gelişimi desteklenecek hem de zihinsel olarak hayal gücü gelişimi desteklenmiş olacaktır.

 

 Özel Tasarım Görsel Sanatlar Atölyesi

 

 Diğer birçok teknik sınıfı da profesyonel ekibimizle tasarladığımız gibi okullardaki resim atölyesi dizaynını da istenilen boyutlarda öğrenci düzeyine uygun şekilde tasarlamaktayız. Böylece çok küçük yaşlarda, okul öncesi dönemde başlayan resim eğitimini özel tasarım sınıflarda, istenilen yaş düzeyine uygun şekilde üreterek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 

 Profesyonel Ekip Tarafından Hazırlanan Sınıflar

 

 Eğitim sistemimizin olmazsa olmazlarından teknik sınıflar artık çok önem taşımaktadır. Teknik sınıfların varlığı eğitimde farklılıkları ön plana çıkararak öğrencilerin yetenek ve ilgilerine göre sınıflarda eğitim almalarını sağlar. Böyle teknik sınıflar da ancak profesyonel ekipler tarafından en iyi şekilde hazırlanabilir.

 

 Mimarlarımız tarafından sınıfın boyutuna göre resim sınıfı öğretmenlerimizin rehberliğinde mühendis ve teknik ekibimizin ellerinde şekillenecektir. Öğrencilerimizin zihinsel ve bilişsel düzeyde gelişimini destekleyecek şekilde resim sınıfları profesyonel ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,