info@e-dizayn.com.tr
Z-Kütüphane

Hizmetlerimiz - Z-Kütüphane

Z-Kütüphane

Ülkemizde müzik atölyelerinin projelendirme tasarımlarını büyük bir özenle A’dan Z’ye yerine getiren firmamız, bize verdiğiniz sınıf ölçüleri ile çalışmaya başlıyor. Teknisyenler, mühendisler ve öğretmenlerden oluşan ekibimiz sayesinde robotik kodlama ile yaptığımız projelendirmeler, ülkemizin dört bir yanında eğitim kurumlarında kullanılıyor.

 

 Proje Tasarımda Yenilikçi Yaklaşım

 

 Proje tasarımındaki başarımız her geçen gün artan referanslarımız ile yepyeni sınıf projeleri için çalışmaya devam ediyoruz. Bu yepyeni tasarımlar ile ortaya çıkardığımız yeni nesil müzik atölyesi her daim daha kendine güvenen, daha enerjik ve daha hareketli gençler yetiştirilmesine yardımcı olur. Ülkemizde gençler daha rahat öğrenebilsin ve özgürce çalışabilecekleri bir sınıfı olsun diye her ayrıntısı düşünülerek tasarlanmış pek çok atölye planlıyoruz.

 

 Renkli Müzik Atölyeleri

 

 Ülkemizde yepyeni yeteneklerin yetişeceği ve eğitime ilk bu sınıflarda başlayacağı pek çok renkli müzik sınıfı oluşturmak için projelendirme yapıyoruz. 3D yazıcılar, Aurdino setler, robot kitleri ve müzik atölyesi malzemeleri ile donatılan sınıflarda öğrencilerin eğitimi için ihtiyacı olan her şeyi içinde barındırıyor.

 

 Ülkede pek çok eğitim kurumu ve gençlik merkezinin projelerinin yapımında uzun yıllardır görev yapıyoruz. Günden güne büyüyen çalışmalarımız ve bugüne kadar ortaya çıkardığımız çalışmalarımız her geçen gün daha güzel müzik sınıfı ortaya çıkarmamızı sağlıyor. Robotik kodlama ile meydana getirdiğimiz projelerimiz, ülke çapında dikkat çekiyor. Siz de farklı bir sınıf ortaya çıkartmak ve gençler için yararlı sınıf projeleri oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,